www.SamsProjects.co.il
אודות פורטל ידע תוכנית פיננסית ניתוח צרכי לקוחות פיתוח מוצר חדש תוכנית עסקית דף הבית


תכנית עסקית בתוך 5 ימי עבודה!

תכנית עסקית מצוינת מוכיחה שלמיזם יש הון אנושי מנוסה ואנרגטי, מודל עסקי בר-קיימא הנשען על יתרון אסטרטגי, ערך כלכלי שניתן למימוש במגוון דרכים, סביבה חברתית וכלכלית שמעודדות את התעשייה והענף.


מטרות התכנית העסקית
1. פירוט הפעולות למימוש המיזם
2. גיוס כספים למימוש המיזם
3. גיוס לקוחות אסטרטגיים
4. גיוס עובדים ושותפים עסקיים


תכנית עסקית אפקטיבית תתמקד ב- אנשים, הזדמנות, הֶקְשֵׁר, יחס תשואה-לסיכון

אנשים - היזמים שיעבדו בפועל בתכנון המוצר ובתפעול וניהול העסק, וכל השותפים העסקיים שנבחרו לקדם את היוזמה, כגון יועצים, קבלני משנה, ספקים, עו"ד ו-רו"ח

הזדמנות - תיאור מפורט של העסק: מה המוצר שיימכר, מי הלקוחות, מה פוטנציאל הצמיחה וקצב הצמיחה הרצוי, גודל השוק הפוטנציאלי, מהם החסמים להצלחה

הֶקְשֵׁר - משתנים בסביבה החיצונית שאינם בשליטת היזמים, אך תורמים להצלחת המיזם, כגון שינוי בהעדפות הצרכנים, הקלות רגולציה, מגמות דמוגרפיות / חברתיות, טכנולוגיה חדשה

סיכון ורווח - הערכה של כל מה שעשוי להצליח וכל מה שעלול להשתבש, והמענה של צוות היזמים. ניתוח ההשפעה של שינויים במוצר, בשוק, בלקוחות, בחברה ובסביבה העסקית


צרו עמי קשר בטלפון או באימייל לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבותהדילמה
למה רוב היזמים מעדיפים לשבת בבית 9 חודשים, כדי לגלות שיכלו להשיג את אותה התוצאה בתוך 5 ימים?

כנראה כי הם:
חסרי ביטחון עצמי / ברעיון
לא מוכנים לשלם ליועץ
חסרים משאבים כספיים
חסרים יכולות טכניות

הטעות:
זמן יקר יותר מכסף !!

הבטחה
בתום 5 ימים תדעו על המוצר שלכם יותר ממה שתגלו לאחר 9 חודשים של ישיבה בבית.

התוצאה
תכנית עסקית תכליתית, מונחית תוצאות, שמכילה קונספט הנדסי של המוצר, תכנית שיווק, תכנית פרויקט, וניתוח כדאיות כלכלית.
עודכן לאחרונה: 31 במאי 2022

גיוס הון, דילול, הלוואה המירה, הסכם SAFE

סיפורה של התעשייה הישראלית

Made in Israel - סיפורה של התעשייה הישראלית היא סדרה בת חמישה פרקים, הסוקרת באופן מקיף את תולדות התעשייה הישראלית. כל פרק מתמקד בענף תעשייה ישראלי מצליח אחר ומספר את סיפורו מראשיתו ועד ימינו. הדרך אל ליבה של כל אחת מהתעשיות נעשית ע"י מסע מסעיר אל תהליכי הייצור, מקורות ההשראה, הקשיים והצרכים שהביאו לפיתוחה. הסדרה מלווה בראיונות עם אישים מובילים ודמויות מפתח מתוך התעשיות השונות, אשר תרמו מחזונם וכישרונם על מנת להפוך את התעשייה המקומית למצליחה.רשימת הפרקים בסדרה:


תעשיית המזון / אבידע לבני
סיפור הקמתה של תעשיית המזון הישראלית, שעל אף קשיים רבים, הפכה לתעשייה מקומית משגשגת. החל מימי ראשיתה, דרך החקלאות המקומית, הקמת מפעלי הייצור הגדולים כמו: תנובה, אוסם, שטראוס, תלמה, יצוא מוצרי מזון ישראלים לחו"ל ועד לתפקידן המכריע של רשתות שיווק המזון בשרשרת הייצור. כמו גם מבט ביקורתי על המבנה הריכוזי של התעשייה, השפעתה על יוקר המחיה בישראל ועל הכלכלה הישראלית כולה.

Made in Israel - תעשיית המזון


התעשייה הביטחונית / עופר ויצמן
סיפור הקמתה של אחת מהתעשיות הגדולות בישראל, שהחלה כצורך הישרדותי אקוטי, של ה-"מדינה שבדרך" המוקפת במדינות אויב והפכה, תוך זמן קצר, לאחד מענפי הייצור והיצוא המשפיעים ביותר על כלכלתה של מדינת ישראל. עצירה בכמה מהתחנות והמוצרים החשובים של התעשייה לאורך השנים, כמו- העוזי, טנק המרכבה, הלביא, המל"ט וכיפת ברזל. תרומתה של התעשייה לייצור המקומי, כמו גם דיון ביקורתי על מבנה הבעלות של התעשייה, הקשר הסימביוטי שלה לארצות הברית ושאלות מוסריות כמו- למי מוכנה ישראל למכור את אמצעי הלחימה אותם היא מייצרת.

Made in Israel - התעשייה הבטחונית


תעשיית היהלומים / עדי פרוסט
סיפור הקמתה של תעשיית היהלומים המקומית, דרך המסע אותו עושה היהלום מבטן האדמה ועד לאצבעה של כמעט כל אישה בישראל, מניסיונות הכרייה המקומיים דרך מלטשות ופועלי היצור, הסוחרים המקומיים ועד לחנויות התכשיטים המקומיות. הדמויות אשר עיצבו את התעשייה המקומית והפכו אותה לאחת מהתעשיות המשפיעות והמצליחות ביותר על הכלכלה הישראלית, התחנות החשובות בהתפתחותה לאורך השנים כמו שנות הזוהר מחד ומאידך המשברים הרבים אותם נאלצה התעשייה לשרוד. כמו גם דיון ביקורתי על הסגירות של התעשייה, הבידול אותו היא משמרת ושיטות המסחר השנויות במחלוקת.

Made in Israel - תעשיית היהלומים


תעשיית ההיי-טק / גידי יהושע
סיפור הקמתה של תעשיית ההיי-טק הישראלית. כיצד הפכה מדינת ישראל, תוך מספר עשורים, לענקית היי טק מהמצליחות בעולם? מסע בעקבות התפתחותו ההיסטורית של הענף הכולל עצירה בכמה מהתחנות החשובות בהיסטוריה הקצרה שלו. השפעת תעשיית ההיי-טק המקומית על זו העולמית, ההצלחות הגדולות שלו כמו: המחשב הציוני הראשון והדיסק און-קי, כמו גם דיון בבעיות הקיימות בענף כמו תרבות האקזיט, המגזרים שאינם לוקחים חלק בחגיגת ההיי-טק המקומית והמחיר האישי אותו נאלצים לשלם יזמי ההיי-טק המקומיים, כדי לשרוד בענף התחרותי.

Made in Israel - תעשיית ההייטק


תעשיית האנרגיה / תור בן-מיור
סיפור הקמתה של תעשיית האנרגיה הישראלית. התמודדותה של ישראל הענייה במשאבי טבע, עם הצורך לספק אנרגיה לתושביה והשאיפה לעצמאות אנרגטית. השפעתה של התעשייה על כלל התעשיות הישראליות והשינויים שעברה לאורך השנים עם כניסת גורמים חדשים למשוואה, כמו המודעות ההולכת וגוברת לאיכות הסביבה, הניסיון למצוא מקורות אנרגיה חלופיים כמו אנרגית שמש ורוח ושינוי מפת האנרגיה הישראלית לאחר מציאת מקורות גז טבעי. כמו גם מבט ביקורתי על חלוקת הרווחים ממשאבי הטבע החדשים בין המדינה לבין הטייקונים.

Made in Israel - תעשיית האנרגיה
www.SamsProjects.co.il